Залишайте Ваші відповіді

1. В якої птиці назва складається з 40 "а"?
2. Як написати "суха трава", щоб вий­шло чотири літери?
3. Півень стоячи на двох ногах важить 3 кг. Скільки він буде важить стоячи на одній нозі?
4. Як написати "мерзла вода" трьома літерами?
5. Яке хлоп'яче ім'я можно однаково читати з обох боків, вперед і назворот?
6. В яку бочку не можна налити води?
7. Серед горба осел, з одногу боку горба вогонь горить, з другого ліс густий, з третього глибоке озеро. Лісом піти - осел роги поламає, вогнем - згорить, через озеро - не вміє плавати, утопиться. Куди ослові пройти?
8. Одного батька і одної матері дитина, а нікому з них не син.
9. Ішло дві матері і дві дочки. Знайшли три яблука і поділились. Кожній дісталось по одному. Як так вийшло?
10. Сорок п'ят і сорок п'ят - скільки буде?
11. Від колоди за 1 хвилину відрізають 1 метр. За скільки хвилин розріжуть шестиметрову колоду?
12. Якщо машина їде, яке в неї колесо не крутиться?
13. Півбідона молока важить 16 кг. Повний бідон молока важить 30 кг. Скільки важить порожній бідон?
14. Віз один чоловік вовка, козу і капусту. Вовк все хоче козу з'їсти, а коза - капустою поласувати. А людина їм не дає цього зробити. Приїхали до річки. Потрібно йому перевезти їх через річку на другий берег. А човен маленький, більше двох не вмістить: або йому брати з собою вовка, або козу, або капусту. Доведеться кілька разів їздити. Задумався чоловік: «Як же мені їх перевести, щоб лиха не вийшло?
15. В 12-поверховому будинку є ліфт. На першому поверсі живе всього 2 людей, від поверху до поверху кількість мешканців збільшується вдвічі. На якому поверсі в цьому будинку частіше інших натискається кнопка виклику ліфта?
16. Ковалю принесли п'ять ланцюгів, по три кільця в кожному, і доручили з'єднати їх в один ланцюг. Коваль вирішив розкрити чотири кільця й знову їх закувати. Чи не можна виконати ту ж роботу, розкривши менше кілець? Якщо можна, то кількома кільцями?
17. Жили чотири друга. Вони мали імена Альберт, Карл, Дитріх і Фрідріх. Прізвища друзів ті ж, що й імена, тільки так, що ні в кого з них ім'я й прізвище не були однаковими, крім того, прізвище Дитріха не Альберт. Визначите прізвище й ім'я кожного хлопчика, якщо відомо, що ім'я хлопчика, у якого прізвище Фрідріх, є прізвище того хлопчика, ім'я якого - прізвище Карла.
18. Що не може збільшити лупою в трикутнику?
19. Три аматори водного спорту мають один човен. Вони винайшли спосіб, щоб ніхто зі сторонніх не міг його викрасти. Для цього вони тримають його на ланцюгу, що замикається трьома замками. Кожний з аматорів має тільки один ключ (всі ключі від різних замків), але все-таки він може взяти човен, використовуючи один тільки свій ключ. Як же в них це виходить?
20. Скільки камінчиків в порожній вазі?
21. Скільки фломастерів може увійти у твій пенал?
22. Коли вниз головою висить кажан, то він важить 800 грам. А скільки він буде важити в польоті?
23. Таня задумала число, до нього додала 2, відібрала від нього 4. Після результат помножила на 3, потім розділила на 2 - вийшло 9. Яке число задумала Таня?
24. Ведмідь важить = вовк+лисиця+заєць. Лисиця + заєць = вовк + 1 кг. Вовк = лисиця + 4 кг. Лисиця = заєць + 5 кг. Запитання. Хто, скільки важить?
25. Собаки одвіку переслідують котів. У Нідерландах господар пса за кожного скривдженого кота має сплатити значний штраф. Що потрібно зробити господарові собаки, щоб не тримати його завжди на поводі, але й не платити штрафу?
26. Зріст козака Хоми 1м., шабля вдвічі довша, ніж зріст, а кожний вус у два рази довший за шаблю. Які завширшки потрібні двері, щоб козак Хома зміг вийти через них, коли розправить вуса?
27. Побився козак об заклад, що аж два тижні не буде вдень їсти й пити, а вночі - спати. Та, мабуть, звичайній людині це не під силу. Що ж робити козакові? Як виграти парі?
28. Стріляючи по мішені, мисливець кілька разівпоцілив у "десятку", стільки ж разів - у "вісімку", а решта куль потрапила в "п'ятірку". Скільки пострилів зробив мисливець, якщо набрав 99 очок?
29. Чи можна наповнити амфору тричі, жодного разу не спорожнивши її. Як це зроботи?
30. Коли доба коротша: взимку чи влітку?
31. У під’їзді 9 трикімнатних квартир, а чотирьохкімнатних квартир на одну більше. Скільки всього кімнат у під’їзді?
32. Три брати - Петро, Сергій і Дмитро - вчилися в різних класах однієї школи. Петро був не старший за Дмитра, а Сергій - не старший за Петра. Назви найстаршого брата, середнього і молодшого.
33. У школі 400 учнів. Як без перегляду документів, без опитування учнів або їх батьків довести, що серед учнів знайдуться принаймні дві людини, у яких збігаються число і місяць народження.
34. У конверті лежать вирізані з паперу квадрати, круги і трикутники - всього 7 штук. Квадратів в 3 рази більше, ніж трикутників. Скільки в конверті кругів?
35. Собака була прив'язана до десятиметрової мотузці, а пройшла по прямій двісті метрів. Як їй це вдалося?
36. Як зістрибнути з десятиметрової драбини і не забитися?
37. Що потрібно робити, коли бачиш зеленого чоловічка?
38. Яке число зменшиться на третину, якщо його перевернути?
39. У людини дванадцять пар ребер. А у кого ребер більше трьохсот?
40. Володарем найбільшого рогу є білий носоріг (до 158 см). А у кого ріг найм’якіший?
Кiлькiсть переглядiв: 639

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/2016_rk/1.png

/Files/images/2016_rk/Departament.png

/Files/images/1_sndanok_uchnv/відділ освіти.jpg

/Files/images/Вчимося жити.jpg

/Files/images/УЦОЯО.jpg

/Files/images/1_sndanok_uchnv/писа.jpg

.

/Files/images/Педагогічна преса.jpg

Дата останньої зміни 11 Грудня 2018

Фотогалерея