/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Кожна дитина має талант.jpg

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Академічно обдаровані.jpg

Переможці Малої академії наук України та

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Агєєва Марія.png

Агєєва Марія - учениця 11 класу,

відмінниця навчання,

ІІІ місце у районному етапі МАН з математики,

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Бойков Дмитро 1.jpg

Бойков Дмитро - учень 11 класу,

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Скоморохов Андрій 1.jpg

Скоморохов Андрій - учень 9 класу,

І місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Колесник Микита.jpg

Колесник Микита - учень 8 класу,

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Агєєв Арсеній 1.jpg

Агєєв Арсеній - учень 3 класу, відмінник навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Гаташ Анастасія 1.jpg

Гаташ Анастасія - учениця 4 класу, відмінниця навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Єрьоменко Катерина 1.jpg

Єрьоменко Катерина - учениця 3 класу, відмінниця навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Краснолуцька Анастасія 1.jpg

Краснолуцька Анастасія - учениця 4 класу, відмінниця навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Островерх Марина 1.jpg

Островерх Марина - учениця 5 классу, відмінниця навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Перескока Андрій 1.jpg

Перескока Андрій - учень 5 класу, відмінник навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Поповкин Михайло 1.jpg

Поповкин Михайло - учень 5 класу, відмінник навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Сапєлкіна Ганна 1.jpg

Сапєлкіна Ганна - учениця 4 класу, відмінниця навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Скиба Денис 1а.jpg

Скиба Дмитро - учень 3 класу, відмінник навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Чуйко Денис 1.jpg

Чуйко Денис - учень 3 класу, відмінник навчання

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Творчо обдаровані.jpg

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Гриненко Елизавета.jpg

Гриненко Елизавета - учениця 6 класу,

призер танцювальних конкурсів "Хіп-хоп"

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Спотривно обдаровані.jpg

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Бойков.jpg

Бойков Дмитро - учень 11 класу,

призер зі змагань легкої атлетики та бойових багатоборств

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Агєєв Арсеній дзюдо.jpg

Агєєв Арсеній - учень 3 класу,

призер багатьох турнірів з Дзюдо

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Коновалов Олександр учень 7 класу бок.jpg

Коновалов Олександр - учень 7 класу,

призер багатьох турнірів з Боксу

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Ковалевський Олексій.jpg

Ковалевський Олексій - учень 2 класу,

призер змагань бойового багатоборства

/Files/images/1_olmpada_man_pohvalniy_list/Грамот.jpg

/Files/images/2016_rk/IMG_0297.JPG

/Files/images/2016_rk/IMG_0302.JPG

/Files/images/2016_rk/IMG_0303.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 262

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/2016_rk/1.png

/Files/images/2016_rk/Departament.png

/Files/images/1_sndanok_uchnv/відділ освіти.jpg

/Files/images/Вчимося жити.jpg

/Files/images/УЦОЯО.jpg

/Files/images/1_sndanok_uchnv/писа.jpg

.

/Files/images/Педагогічна преса.jpg

Дата останньої зміни 27 Червня 2018

Фотогалерея