«Козацькому роду нема переводу»,

Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових книжок і художніх творів, знято фільмів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави — гімні України. Козаків можна побачити на парадах українського війська, їх зображення є на українських грошах та поштових марках. А про малого хлопця і дорослого парубка, що вміє відстояти свою честь і захистить слабшого, старого, жінку, у нас кажуть: справжній козак. Козак в уявленні українця — це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України.

/Files/images/den_kozachestva_2018/DSCN5039.JPG
/Files/images/den_kozachestva_2018/DSCN5053.JPG

У школі пройшло урочисте свято «Козацькому роду нема переводу»,на яке завітали гості учасник АТО Косіневський Олександр та Кравченко Олексій,ветеран другої світової війни Федосєєнко Іван Павлович.Вони привітали учнів зі святом і поділилися бойовим досвідом. А депутат Роганської селищної ради Микола Сапелкін для відпрацювання навичок у стрільбі на уроках ДПЮ- подарував школі пневматичну гвинтівку.

/Files/images/den_kozachestva_2018/DSCN5080.JPG
/Files/images/den_kozachestva_2018/DSCN5082-1\'.JPG
/Files/images/den_kozachestva_2018/DSCN5114.JPG

На святі усі присутні переглянули презентацію «14 жовтня – День Козацтва» підготовлену учнями 7 класу під керівництвом Казьмірової О.І. Діти продемонстрували свої танцювально-вокальні таланти, спритність, кмітливість та ерудицію. З метою ознайомити школярів зі славними сторінками історії України, виховати в них почуття патріотизму, бажання захищати Вітчизну була проведена вікторина «Козацькими дорогами».

/Files/images/den_kozachestva_2018/DSCN5105-1.JPG

Для поранених бійців,що перебувають у Харківському Військово - клінічному госпіталі учні школи зібрали кошти ,написали вітальні листи та підготували малюнки ,їх та теплі привітання Кравченко Олексій пообіцяв передати бійцям.

/Files/images/den_kozachestva_2018/DSCN5120.JPG
/Files/images/den_kozachestva_2018/DSCN5125.JPG

Дуже душевний ,приємний та теплий вийшов захід!

/Files/images/den_kozachestva_2018/DSCN5151.JPG
/Files/images/den_kozachestva_2018/DSCN5154.JPG

Всіх козаків вітаємо зі святом, і бажаю міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/2016_rk/1.png

/Files/images/2016_rk/Departament.png

/Files/images/1_sndanok_uchnv/відділ освіти.jpg

/Files/images/Вчимося жити.jpg

/Files/images/УЦОЯО.jpg

/Files/images/1_sndanok_uchnv/писа.jpg

.

/Files/images/Педагогічна преса.jpg

Дата останньої зміни 18 Січня 2019

Фотогалерея